O mnie

 O mnie

Nazywam się Darek Kawczyński. Pracuję w Galerii Sztuki w Legnicy, gdzie od kilkunastu lat zajmuję się organizacją wystaw prac artystów polskich i zagranicznych i projektowaniem graficznym katalogów do wystaw. Ponadto fotografuję dzieła tworzone przez artystów na potrzeby wydawnicze.

Moją pasją jest fotografia, którą zajmuję się od dawna. Wykonuję reportaże fotograficzne  z uroczystości ślubnych (przygotowania, ceremonia zaślubin, wesele, plener).

Nie będę pisał, że moje zdjęcia są wyjątkowe. Wyjątkowi jesteście Wy, ja tylko zatrzymuję w czasie tak niezwykłe dla Was chwile. Zapewniam Państwu uwiecznienie najpiękniejszych w życiu momentów w sposób magiczny, by stały się niezwykłą pamiątką z tak ważnego dnia, jakim jest ślub.

Do powierzonych mi zleceń podchodzę z dużym zaangażowaniem, traktuję indywidualnie każdego klienta. Staram się spełnić Państwa oczekiwania i wyobrażenia tak, by pokazać Was prawdziwych, bez udziwnionych dodatków. Tak, by w każdym kadrze oddana była panująca tego dnia niepowtarzalna atmosfera.

W ciepłe dni preferuję wykonanie pleneru ślubnego z wykorzystaniem naturalnego światła. Jestem otwarty na pomysły i propozycje, które urozmaicą zdjęcia z wesela, jak i pleneru. Podejmuję się realizacji zleceń nie tylko na terenie Jawora, Legnicy, Świdnicy, ale także całego województwa dolnośląskiego, a w szczególnych przypadkach również całej Polski.

Gwarantuję mile spędzony czas, konkurencyjne ceny i najlepszą pamiątkę najważniejszych dla Was chwil utrwalonych aparatem fotograficznym firmy FujiFilm. Niezależnie od oferty (pakiet podstawowy i rozszerzony), wybrane zdjęcia – oprócz tych na pendrive – otrzymują również Państwo w postaci eleganckiej fotoksiążki ślubnej.

Liczy się dla mnie przede wszystkim jakość wykonanych fotografii. Przykładam ogromną wagę do obróbki zdjęć – intensywne kolory, głębokie kontrastowe czarno-białe zdjęcia.
Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą.